Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Ups Güç Kaynağı Hurdası Alımı

Ups Güç Kaynağı Hurdası Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumda bulunan ups güç kaynağı hurda çeşitlerini gelip yerinden sökerek alımını yapmaktadır. sizde kullanım dışı arızalı ups hurda çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu ürünlerin içerisindeki akümülatör ve elektronik devreler nedeniyle hem daha fazla enerji harcamanız gerekecek hem de burada bulunan kanserojen maddeler içerisinde yer alan bakteriler de özellikle solunum yolu hastalıklarına neden olacaktır. Bu konuda sağlığınız açısından zararlı olabilecek bir bilgi de özellikle ups akü atıklarının kullanım dışı hurda ürünleri geri dönüştürülmelidir.

Resim Galerisi

{gallery}53{/gallery}
Buradasınız: Anasayfa Ürünler Ups Güç Kaynağı Hurdası Alımı

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com