Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Trafo Hurdası Alımı

Trafo Hurdası, satışlarınız husunda firmamızdan yardım alabilirsiniz transformatör olarak da bildiğimiz devredeki akımı yükseltici ya da düşürücü görev yapan devre elemanlarına verilen addır elektrik akımı fazla geldiğinde yanar ve trafolar hurdaya ayrılır elektrikle ilgili her türlü işte kullanılabilirler. Şehir elektriği şebekelerden belli bir voltajda olacak şekilde kullanıcılara yani evlerimize ve iş yerlerimize gönderilir. Trafo Enerji düzeyindeki kayıpları en aza indirebilmek ve verimi yükseltebilmek için trafoların verimi çok önemlidir. Enerjiyi daha verimli kullanabilmek için trafolar kullanılır. Kullanım sıklığına bağlı olarak bir süre sonra trafonun örü biter ve verimsiz bir elektrik akımı oluşturur. Akımı istenildiği şekilde yükseltip düşürme işlemini gerçekleştiremez

Resim Galerisi

{gallery}51{/gallery}
Buradasınız: Anasayfa Ürünler Trafo Hurdası Alımı

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com