Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Metal Hurdası Alımı

Metal hurdası bütün sanayi iş yerlerinde konutlarımızda ve araçların tamamında çıkmaktadır metal hurdası etrafımızda bol miktarda vardır ve kullandığımız her şey genelde metaldendir geri dönüşümü mümkün olup birçok çeşidi vardır firmamız emintaş hurdacılık her türlü metal hurda ürünlerin alımını imha ve geri dönüşümünü yapmaktadır...

Metaller çok değişik türde üstün özellikleri nedeniyle endüstride geniş uygulama alanına sahiplerdir. Özellikle üstün mekanik özelliklere sahip olduklarından en önemli yapı ve makine malzemesi sayılırlar. Metaller demir esaslı metaller ve demir dışı metaller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Metal, Yüksek elektrik ve ısı iletkenliği, kendine özgü parlaklığı olan, şekillendirmeye yatkın, katyon oluşturma eğilimi yüksek, oksijenle birleşerek çoğunlukla bazik oksitler veren elementler, metaller kendi aralarında soy metaller altın, gümüş, platin gibi ve soy olmayan metaller demir, çinko alüminyum gibi şeklinde sınıflandırılabilir. Yarı metaller, iyi metal özelliği göstermez. Bu elementler hem metal hemde ametal özelliği gösterir.

Resim Galerisi

{gallery}35{/gallery}
Buradasınız: Anasayfa Ürünler Metal Hurdası Alımı

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com