Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Hurda Lcd Monitör Alımı

Hurda Lcd Monitör Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumda bulunan hurda lcd monitör çeşitlerini gelip yerinden sökerek alımını yapmaktadır. sizde kullanım dışı arızalı monitör hurda çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Tüplü veya lcd monitör hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu ürünlerin içerisindeki akümülatör ve elektronik devreler nedeniyle hem daha fazla enerji harcamanız gerekecek hem de burada bulunan kanserojen maddeler içerisinde yer alan bakteriler de özellikle solunum yolu hastalıklarına neden olacaktır. Bu konuda sağlığınız açısından zararlı olabilecek bir bilgi de özellikle tüplü ve lcd monitör atıklarının kullanım dışı hurda ürünleri geri dönüştürülmelidir.

Resim Galerisi

{gallery}54{/gallery}
Buradasınız: Anasayfa Ürünler Hurda Lcd Monitör Alımı

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com