Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Atık Kağıt Hurdası Alımı

Atık kağıt hurdası çevremizde çokça bulunan, oldukça fazla israf edilen kağıt atıkların geri dönüşümü mümkün olmakla beraber ekonomiye katkısı da çoktur. İş yerimizde, evimizde kısaca bulunduğumuz her alanda kağıt hurdası mevcuttur.

'"Emintaş hurdacılık her türlü atık kağıt hurdalarını alımını önemli evrak dosya ve arşivlerinizin imha ve geri dönüşüm işlemlerini uygulamaktadır."

     Atık kâğıt hurdaları herhangi bir kullanım alanında fonksiyonunu tamamlayan ve atılan her türlü kâğıt, karton ve mukavvalara atık kâğıt hurda denilmektedir. Bu kapsamda, her ne kadar son kullanım yerine gönderilmemiş olsa da, kâğıt fabrikalarından çıkan kopuk kâğıtlar, dönüşüm sırasında çıkan kırpıntı kâğıtlar ve gazete basan matbaalardan çıkan hatalı gazete baskıları ve baskı fazlası gazete kâğıtları da atık kâğıt hurdası kabul edilmektedir.

 

Resim Galerisi

{gallery}23{/gallery}
Buradasınız: Anasayfa Ürünler Atık Kağıt Hurdası Alımı

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com